Zapraszamy na Targi Agro Show w Bednarach!

Szanowni Państwo w dniach 19-22 września zapraszamy na Targi Agro Show Bednary 2019. Będą Państwo mogli zapoznać się z naszymi dwoma modelami Basak 2080 oraz Basak 2110. Będziemy je prezentować na stoisku URSUS DYSTRYBUCJA pod adresem na C 287!

Kilka informacji na temat prezentowanych ciągników. Basak 2080 to 80-konny Ciągnik typu kompakt z możliwością zastosowania w sadownictwie, gospodarce komunalnej, rolnictwie (w tym w gospodarstwach hodowlanych). 3-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Rewelacyjna wysokość wynosząca 202 cm.

Basak 2110 to 110 KM i 4-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Skrzynia przekładniowa 24x24 (Carraro) z synchronizowanym rewersem i biegami pełzającymi. Podnośnik elektro-hydrauliczny (EHR) o udźwigu 4500 kg.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.