Przedstawiamy ciągnik

Basak 2090

(92 KM)

4-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Skrzynia przekładniowa 24x24 (Carraro) z synchronizowanym rewersem. Podnośnik mechaniczny o udźwigu 3000 kg.

2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza), klimatyzowana kabina z wygodnym siedziskiem pomocnika operatora, obciążniki przednie i tylne.

  • Silnik: Perkins 1104D - 44TA EU IIIA
  • Moc: 68 / 92 - 2200
  • Skrzynia przekładniowa: synchronizowana 24 x 24 z synchronizowanym rewersem
  • Maks. udźwig podnośnika, 3000
  • Obciążniki przednie (240 kg) i tylne (92 kg)
  • W kabinie: siedzisko pomocnika operatora, ogrzewanie, klimatyzacjs, reflektory robocze: przednie/tylne
  • Wymiary: dł. 4400 / szer. 1840 - 2060 / wys. 2800
Pobierz ulotkę Zapytaj o ofertę
Ciągnik rolniczy Basak 2090 to kolejna maszyna z oferty BASAK TRAKTOR stworzona na markowych komponentach znanych na świecie marek takich jak Perkins czy Carraro – gwarantów wieloletniej niezawodności i prostoty obsługi. Tak jak w przypadku innych modeli, Basak 2090 to synonim najwyższej jakości, przystępnej ceny i niskich kosztów eksploatacji. Model 2090 wyposażony jest w 4-cylindrowy, turbodoładowany silnik o mocy 92 koni mechanicznych, skrzynię przekładniową 24x24 z synchronizowanym rewersem oraz podnośnik mechaniczny o udźwigu 3000 kg. Przestrzenna, wzmocniona, 6-słupkowa kabina ciągnika Basak 2090 została zaprojektowana tak, aby dogodzić najbardziej wymagającym operatorom ciągników. Wszystkie dźwignie i przyciski znajdują się w dogodnych, intuicyjnych dla użytkownika miejscach. Poza ogrzewaniem i klimatyzacją, kabina ciągnika Basak 2090 została też doposażona w wygodne siedzisko pomocnika operatora. Kabina modelu 2090 zapewni niepowtarzalny komfort pracy zarówno starszym, doświadczonym operatorom, jak i młodszym, zaczynającym swoją przygodę z rolnictwem użytkownikom.
W odróżnieniu od konkurencji, Basak 2090 już w standardzie doposażony jest w komplet obciążników przód (240 kg) i tył (92 kg), dodający ciągnikowi 520 kg masy. Dodatkowe obciążenie zwiększające całkowitą masę ciągnika przekłada się na płynniejsze podnoszenie zagregowanego z ciągnikiem osprzętu i duże ułatwienie podczas prac polowych typu orka. Ciągnik doposażony został też w reflektory robocze przednie i tylne, 2- sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej - 4 szybkozłącza, 1- i 2-przewodową instalację pneumatyczną hamulców przyczep oraz błotniki przednie skrętne, zapobiegające obcieraniu o maskę i ułatwiające pracę podczas użytkowania ładowacza czołowego.
Zapytaj o ofertę
Zostań dealerem

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli zainteresował cię wybrany model ciągnika Basak i chcesz poznać szczegóły, cenę oraz możliwości finansowania to zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje z państwem.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.

Formularz zgłoszenia dealerskiego

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą ciągników Basak to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.