Przedstawiamy ciągnik

Basak 2075

(72 KM)

4-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Skrzynia przekładniowa 16x8. Podnośnik mechaniczny o udźwigu 3000 kg.

2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza), klimatyzowana kabina z wygodnym siedziskiem pomocnika operatora, obciążniki przednie i tylne.

  • Silnik: BT40845T3 EU IIIA
  • Moc: 53 / 72 - 2200
  • Skrzynia przekładniowa: synchronizowana 16 x 8
  • Maks. udźwig podnośnika: 3000
  • Obciążniki przednie (180 kg) i tylne (202 kg)
  • W kabinie: siedzisko pomocnika operatora, ogrzewanie, klimatyzacja, reflektory robocze: przednie/tylne
  • Wymiary: dł. 3926 / szer. 1750 - 1950 / wys. 2680
Pobierz ulotkę Zapytaj o ofertę
Ciągnik rolniczy Basak 2075 Kabina Plus to model wyróżniający się zastosowaniem w nim własnych, nowoczesnych komponentów tureckiego producenta. Zarówno silnik, jak i skrzynia przekładniowa to innowacyjne produkty stworzone przez firmę Basak, która daje gwarancję najwyższej jakości, zgodną z surowymi normami ISO 9001 przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej, atrakcyjnej dla klienta ceny.
Model 2075 Kabina Plus z 4-cylindrowym, turbodoładowanym silnikiem o mocy 72 koni mechanicznych i mechaniczną skrzynią przekładniową 16x8, podobnie jak model Basak 2060 Plus, idealnie sprawdzi się w mniejszych gospodarstwach jako ciągnik główny, jak i w tych większych jako drugi ciągnik pomocniczy.
Kabina ciągnika Basak 2075 Kabina Plus oparta na sześciu słupkach, zaspokoi najbardziej wymagających operatorów ciągników swoją przestrzennością i wzmocnioną konstrukcją. Wszystkie dźwignie i przyciski umieszczone są intuicyjnie, tuż pod ręką. Fakt ten, bez wątpienia zadowoli starszych, doświadczonych operatorów, jak i młodszych, wymagających użytkowników, zaczynających dopiero swoją przygodę z rolnictwem. Poza wyżej wymienionymi zaletami, należy też wspomnieć, że kabina modelu Basak 2075 Kabina Plus na tle konkurencji wyróżnia się estetycznym wykonaniem, szczelnością i dobrym wyciszeniem.
Basak 2075 Kabina Plus już w standardzie doposażony jest w komplet obciążników przód (6 x 30 kg) i tył (2 x (47 + 54 kg), zapewniający maszynie dodatkową masę, przekładającą się na płynniejsze podnoszenie zagregowanego osprzętu i duże ułatwienie podczas prac polowych typu orka. Na wyposażenie standardowe ciągnika składają się też: klimatyzacja, błotniki przednie skrętne, zapobiegające obcieraniu o maskę i znacznie ułatwiające pracę podczas ewentualnego użytkowania ładowacza czołowego.
Zapytaj o ofertę
Zostań dealerem

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli zainteresował cię wybrany model ciągnika Basak i chcesz poznać szczegóły, cenę oraz możliwości finansowania to zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje z państwem.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.

Formularz zgłoszenia dealerskiego

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą ciągników Basak to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.